Förtjänst & Priser
Tjäna pengar till klasskassan genom att sälja vår kvalitetsprodukter med bra förtjänst. Ni kommer få mer pengar till klasskassan, tjäna pengar till laget och föreningen!
Vi har minskat sortimentet för att kunna leverera det bästa av våra exklusiva produkter till skolklasser, lag och föreningar för försäljning.
Inköpspriset på våra produkter varierar beroende på hur många förpackningar ni köper. För att få mer pengar till klasskassan är det naturligtvis bäst att köpa så många förpackningar som möjligt för att få vårt allra bästa pris.
Vi har ett rekommenderat pris på varje produkt men ni väljer själva vad ni vill sälja produkten för.
I beräkningen av er förtjänst har vi räknat på vårt rekommenderade pris. Om ni använder ett annat försäljningspris förändras naturligtvis er förtjänst, och tror ni att ni kan sälja produkterna för mer än vårt rekommenderade pris kan ni tjäna ännu mer pengar till klasskassan!
Alla prisexempel inkluderar moms och frakt!Läs mer om förtjänst och priser för respektive produkt:
Beställning & Priser
Beställning av Saffran, Blommor, Strumpor och Kort samt prisinformation.